Google Cloud a SAP uzavírají partnerství, chtějí urychlit transformaci podnikání v cloudu

Strategické partnerství pomůže zákazníkům v transformaci jejich podnikání, podpoří migraci kritických podnikových systémů do cloudu a rozšíří stávající podnikové systémy o funkce služby Google Cloud v oblasti umělé inteligence a strojového učení.

Google Cloud a SAP uzavírají partnerství, chtějí urychlit transformaci podnikání v clouduSpolečnosti Google Cloud a SAP oznámily, že uzavřely rozšířené strategické partnerství, v rámci něhož bude Google Cloud strategickým cloudovým partnerem pro nabídku RISE with SAP. Obě společnosti budou navíc spolupracovat na urychlení migrace zákazníků a přesunu podnikových procesů do cloudu.

Zákazníci budou kromě toho moci využívat plánovanou globální dostupnost služeb a produktů SAP na škálovatelné cloudové infrastruktuře a vysokorychlostní síti Google Cloud.

Jsme potěšeni, že můžeme se společností SAP spolupracovat na urychlení digitální transformace podniků pomocí řešení SAP v Google Cloud a cloudových funkcí nové generace,“ uvedl Rob Enslin, prezident Google Cloud.

Díky podpoře nabídky RISE with SAP a plné integraci mezi produkty i službami SAP a Google Cloud umožní toto nové partnerství zákazníkům přenést jejich nejdůležitější podnikové systémy a aplikace do plně zabezpečeného prostředí s nízkou latencí, a umožní jim tak dlouhodobě udržitelný provoz,“ dodal.

Zdroj: SAP

Úvodní foto: kras99 @ Fotolia.com

Komentáře