GLS posiluje přepravní síť, otvírá nové depo ve Frýdku-Místku

Přepravce kvůli rekordnímu množství přepravených balíků v uplynulé vánoční sezóně otevírá nové depo, díky kterému získá další přepravní uzel balíkové logistiky v Moravskoslezském kraji.

GLS posiluje přepravní síť, otvírá nové depo ve Frýdku-MístkuBalíkový přepravce GLS oznámil, že v reakci na uplynulou rekordní vánoční sezónu posiluje přepravní síť a otevírá další depo v Moravskoslezském kraji. Nové depo ve Frýdku-Místku podle společnosti vytvořilo až 15 nových pracovních míst pro kurýry.

Nové depo v tomto regionu navíc dle vyjádření GLS umožní navýšit přepravní kapacity až o 35 % a významně zkrátit doručovací trasy. Přepravce v Česku provozuje již 26 dep a v letošním roce plánuje otevření dalších dvou.

Nové depo ve Frýdku-Místku navýší naše kapacity v Moravskoslezském kraji, přibližně dvakrát zkrátí současné doručovací trasy, čímž dojde nejen k rychlejšímu doručení a většímu komfortu pro odesílatele balíků, ale i k významnému snížení emisí,” uvedl Pavel Včela, ředitel GLS Česká republika.

Zdroj: GLS

Úvodní foto: Sasint @ stock.adobe.com

Komentáře