GLS otevřelo své dvacáté depo na území ČR, brzy přibudou dvě další

Přepravce chce v letošním roce rozšířit svou kapacitu o 30 %. Dosáhnout toho chce otevíráním nových poboček i rozšiřováním těch současných.

GLS otevřelo své dvacáté depo na území ČR, brzy přibudou dvě další



Přepravce GLS zaokrouhlil počet svých tuzemských dep na dvacet. Nejnovější centrum bylo otevřeno počátkem června 2018 v okrese Česká Lípa a podle GLS umožní zkrátit doručovací trasy v regionu o 20 % a zkvalitnit doručovací služby.

K výraznému zlepšení dojde především ve Šluknovském výběžku a v nejbližším okolí České Lípy, kde odesílatelé a příjemci balíkových zásilek získají lepší přístup do české i celoevropské sítě GLS,“ uvedl Pavel Včela, ředitel společnosti GLS Česká republika.

Otevření českolipského depa je součástí širšího plánu GLS na celkové navýšení přepravní kapacity o 30 %. V rámci této strategie přepravce během léta otevře další dvě depa v Novém Strašecí a Uherském Hradišti.

Kromě otevírání nových dep chce GLS zvýšit také kapacitu svých existujících poboček včetně stavebního rozšíření centrálního třídícího centra v Jihlavě, investic do nových technologií a pokračující obměny vozového parku.

Zdroj: GLS









Úvodní foto: GLS

Komentáře