GLS otevřelo své dvacáté depo na území ČR, brzy přibudou dvě další

Přepravce chce v letošním roce rozšířit svou kapacitu o 30 %. Dosáhnout toho chce otevíráním nových poboček i rozšiřováním těch současných.

GLS otevřelo své dvacáté depo na území ČR, brzy přibudou dvě dalšíPřepravce GLS zaokrouhlil počet svých tuzemských dep na dvacet. Nejnovější centrum bylo otevřeno počátkem června 2018 v okrese Česká Lípa a podle GLS umožní zkrátit doručovací trasy v regionu o 20 % a zkvalitnit doručovací služby.

K výraznému zlepšení dojde především ve Šluknovském výběžku a v nejbližším okolí České Lípy, kde odesílatelé a příjemci balíkových zásilek získají lepší přístup do české i celoevropské sítě GLS,“ uvedl Pavel Včela, ředitel společnosti GLS Česká republika.

Otevření českolipského depa je součástí širšího plánu GLS na celkové navýšení přepravní kapacity o 30 %. V rámci této strategie přepravce během léta otevře další dvě depa v Novém Strašecí a Uherském Hradišti.

Kromě otevírání nových dep chce GLS zvýšit také kapacitu svých existujících poboček včetně stavebního rozšíření centrálního třídícího centra v Jihlavě, investic do nových technologií a pokračující obměny vozového parku.

Zdroj: GLS

Úvodní foto: GLS

Komentáře