Giovanni Di Filippo vede aktivity Lenovo Data Center Group v regionu EMEA

Nový prezident serverové divize Lenova pro Evropu, Blízký východ a Afriku v minulosti působil na vysokých manažerských pozicích ve společnostech SAP či Cisco.

Giovanni Di Filippo vede aktivity Lenovo Data Center Group v regionu EMEASpolečnost Lenovo informuje o jmenování nového prezidenta své serverové divize Lenovo Data Center Group (Lenovo DCG) pro EMEA. Stal jsem jím Giovanni Di Filippo, jenž bude v regionu řídit podnikání serverové divize a budovat vztahy s obchodními partnery i zákazníky v oblasti datových center.

Di Filippo před nástupem do Lenovo DCG pracoval v americké firmě Riverbed Technology jako viceprezident EMEA pro channel, prodej a strategické aliance. Působil též v channel a prodejních divizích společnosti SAP.

Mezi lety 2010 a 2012 byl generálním ředitelem společnosti Cisco pro region střední a východní Evropy, Společenství nezávislých států a Blízkého východu. V této pozici vedl obchod ve 42 zemích s celkovým obratem tři miliardy dolarů ročně.

Di Filippo žije v Curychu a získal několik bakalářských a magisterských titulů v oborech, jako je bankovnictví, obchodní administrativa, prodej a marketing. V nedávné době spolupracoval s několika evropskými start-upy.

Zdroj: Lenovo

Úvodní foto: Lenovo

Komentáře