Gil Vega je novým ředitelem informační bezpečnosti ve Veeamu

Nová pozice CSIO má Veeamu i jeho zákazníkům pomoci rozvíjet a dodržovat bezpečnostní procesy a předpisy s cílem usnadnit orientaci na složitém trhu cloudové správy dat.

Gil Vega je novým ředitelem informační bezpečnosti ve Veeamu



Společnost Veeam Software oznámila jmenování Gila Vegy na pozici ředitele informační bezpečnosti (CISO), ze které bude zodpovídat za nastavení a realizaci strategie společnosti s cílem adekvátně ochránit její informační aktiva a řešení.

Kromě interní ochrany bude mít Vega zároveň mít na starost tvorbu strategií určených pro zákazníky Veeamu, konkrétně v oblastech ochrany kritických dat v různých prostředích a zajištění souladu s předpisy. 

Vega dříve zastával vedoucí pozice ve sféře kyberbezpečnosti na Ministerstvu obrany a ve Vládní informační agentuře USA. Vega se bude zodpovídat výkonnému řediteli společnosti Veeam Billu Largentovi a bude členem výkonného vedení firmy.

„Jsem nadšený, že přicházím do společnosti Veeam, a to nejen kvůli tomu, že jde o lídra v oblasti cloudové správy dat. Na své pozici budu prověřovat směřování firmy a věřím, že Veeam bude i nadále měnit celé odvětví,“ uvedl Vega ke svému jmenování.

Zdroj: Veeam Software

 









Úvodní foto: Veeam

Komentáře