GFI zavádí model předplatného, pro software vytvořil speciální "knihovnu"

Nová softwarová knihovna GFI Unlimited mění model distribučního prodeje řešení pro ochranu sítí a komunikaci určené SMB firmám na jednotné předplatné. S partnery počítá.

GFI zavádí model předplatného, pro software vytvořil speciální "knihovnu"Společnost GFI Software uvedla knihovnu softwarových produktů GFI Unlimited, kteru poskytuje malým a středně velkým firmám (SMB) přístup ke kompletnímu portfoliu řešení pro ochranu podnikových sítí a komunikačního softwaru tohoto výrobce formou předplatného.

„Inovativní model pomůže prodejcům GFI řešení stát se klíčovým partnerem svých zákazníků a zvýšit své příjmy díky konzistentnímu a predikovatelnému růstu prodeje,“ tvrdí výrobce v oznámení nového modelu.

Knihovna aktuálně zahrnuje v modelu předplatného dvanáct softwarových řešení v plné verzi pro zajištění ochrany podnikových sítí a podnikové komunikace. K aktuálnímu portfoliu budou postupně přidávány další produkty.

Model GFI Unlimited je již dostupný a zahrnuje produkty GFI OneGuard, OneConnect, LanGuard, WebMonitor, Archiver, MailEssentials, FaxMaker, EndPointSecurity, EventsManager, Kerio Connect, Kerio Control a Kerio Operator. Ceny začínají na 21,60 eur (zhruba 560 Kč) za roční předplatné pro jednoho uživatele, včetně technické podpory pro všechny produkty.

Pro SMB organizace je v současném prostředí stále těžší čelit nejrůznějším výzvám, od kybernetických hrozeb a požadavků typu GDPR ke stále se měnícím komunikačním potřebám… S GFI Unlimited pomohou naši zkušení prodejní partneři těmto firmám zjednodušit ochranu jejich IT prostředí, a přitom budou moci rozšířit úspěchy ve vlastním podnikání,“ uvedl ve zprávě médiím Johannes Kamleitner, senior viceprezident a obchodní ředitel GFI Software.

 

Zdroj: GFI Software
Úvodní foto: © venimo - Fotolia.com

Komentáře