GFI Unlimited má již více než 1 000 aktivních partnerů po celém světě, ČR a SR nevyjímaje

Uběhl rok od uvedení a softwarové předplatné GFI Unlimited tvoří 10 % celosvětových tržeb GFI Software. Přístup k řešení pro ochranu podnikových sítí a podnikové komunikace využívá přes 1 000 prodejních partnerů.

GFI Unlimited má již více než 1 000 aktivních partnerů po celém světě, ČR a SR nevyjímajeSpolečnost GFI Software oznámila, že její softwarové předplatné GFI Unlimited přesáhlo po roce od uvedení 10% podíl na globálních tržbách. Model aktivně využívá více než 1 000 prodejních partnerů po celém světě.

Mezi lokálními partnery GFI vyzdvihuje společnosti Gaia Connections, FiMa, HCV Group, Amenit a AutoCont nebo Ondřeje Vorlíčka, který byl v lednu vyhlášen Nejlepším partnerem GFI Unlimited roku 2018 jako prodejce s nejvyšším počtem objednávek.

Jednotné předplatné v rámci GFI Unlimited nabízí přístup ke kompletnímu softwarovému portfoliu společnosti. Aktuálně zahrnuje deset softwarových řešení v plné verzi pro zajištění ochrany podnikových sítí a podnikové komunikace.

GFI Unlimited pomáhá zákazníkům zjednodušit zajištění ochrany jejich IT prostředí a zároveň umožňuje prodejním partnerům zvýšit loajalitu svých klientů a rozšířit úspěchy ve vlastním podnikání,“ dodal Zdeněk Bínek, šéf lokálního zastoupení GFI pro ČR a SR.

Zdroj: GFI Software

Úvodní foto: GFI Software

Komentáře