GFI Software uspořádá sérii školení pro české a slovenské prodejce

Školení pro české partnery se budou konat 17. - 19. března v Hradci Králové, slovenští mohou přijet 9. a 10. apríla do Sence.

GFI Software uspořádá sérii školení pro české a slovenské prodejceSpolečnost GFI Software oznámila termíny obchodně-certifikačních školení pro své prodejce v České republice a na Slovensku. Tématem školení jsou stávající i nové produkty jak v on-premise, tak cloudové verzi.

Obchodně-technická certifikační školení pro české prodejce se budou konat v termínech 17. - 19. března v Hradci Králové. Školení jsou rozdělena do tří bloků:

  • 17. března: Produkty GFI Software řady G-10 – GFI MailEssentials 2014, GFI MailArchiver, GFI WebMonitor, GFI MailEssentials Online a nový software rodiny GFI - GFI Wireless Sentry a GFI APP Central
  • 18. března: Cloudové služby – GFI MAX Mail, GFI MAX RemoteManagement, IASO, GFI Wireless Sentry, GFI APP Central
  • 19. března: Novinky distribuce PB Com – Altaro, Open-mesh, IASO, Acunetix, Vipre

Pro slovenské partnery GFI připravuje obchodně-technická certifikační školení v termínech 9. a 10. apríla v Senci. Školení jsou rozdělena do dvou bloků:

  • 9. apríla: Produkty GFI, cloudové služby – GFI MAX Mail, GFI MAX RemoteManagement, IASO, GFI Wireless Sentry, GFI APP Central
  • 10. apríla: Novinky distribuce PB Com – Altaro, Open-mesh, IASO, Acunetix, Vipre

Více informací o jednotlivých školeních a možnost registrace naleznete zde.

Zdroj: GFI Software
Úvodní foto: © pressmast

Komentáře