GFI Software kupuje Exindu a její orchestrační řešení pro správu uživatelů a aplikací

Akvizice přinese do portfolia GFI Software ucelenou sadu řešení, která se starají o provoz a aktivity uživatelů a aplikací v rámci sítí. Součástí nabídky Exindy jsou orchestrační řešení i specifické nástroje zaměřené na podnikové aplikace od Microsoftu.

GFI Software kupuje Exindu a její orchestrační řešení pro správu uživatelů a aplikacíSpolečnost GFI Software oznámila akvizici společnosti Exinda, dodavatele řešení umožňující IT týmům spravovat provoz a aktivity uživatelů, zařízení a aplikací v rámci podnikových sítí. Hodnota akvizice nebyla zveřejněna.

Akvizice zahrnuje veškeré softwarové produkty vyvinuté firmou Exinda včetně nástroje Exinda Network Orchestrator či specifických nástrojů zaměřených na aplikace Microsoft Office 365 nebo Skype for Business.

Akvizicí společnosti Exinda jsme se přiblížili k našemu strategickému cíli, kterým je vybudovat platformu pro zajištění bezpečnosti, správy a komunikace v podnikových sítích určenou pro SMB zákazníky,“ uvedl výkonný ředitel GFI Software Scott Brighton.

Exinda byla založena v roce 2002 a mezi její zákazníky patří více než 4 000 podniků a vzdělávacích organizací po celém světě.

Zdroj: GFI Software

Úvodní foto: GFI Software

Komentáře