GFI Software koupilo Kerio Technologies

Společnost GFI Software, dodavatel řešení bezpečnosti v podnikových sítích, oznámila akvizici společnosti Kerio Technologies. Další akvizice jsou v plánu.

GFI Software koupilo Kerio TechnologiesGFI Software akvizicí získá produkty Kerio Connect, Kerio Control, Kerio Operator a Kerio Cloud. Hodnota akvizice nebyla oznámena.

Kerio Technologies – původem česká firma s aktuálním sídlem v San Jose nabízí řešení sjednocené komunikace a bezpečnostní technologie malým a středně velkým firmám (SMB). 

Produkty Kerio Technologie jsou dostupné prostřednictví sítě partnerů ve více než 100 zemích světa.

V České republice mezi jeho distributoy patří AT Computers, SWS a Tech Data. Na Slovensku distribuci zajišťuje Asbis SK, AT Computers SK, eD system Slovakia a SWS Distribution.

GFI na českém trhu zastupuje společnost Zebra Systems.

Kerio je pro nás strategická akvizice – z hlediska směřování GFI Software k poskytování jednoduchých a přitom výkonných komunikačních a bezpečnostních řešeních SMB firmám,“ uvedl v oznámení Scott Brighton, výkonný ředitel GFI Software.

Dodal, že „Nynější akvizice je první z mnoha, další budou následovat“.

Více než 20 let se Kerio věnovalo vývoji skvělých řešení pro malé s střední podniky. Jako součást GFI Software budeme moci svým zákazníkům poskytnout celou řadu výhod vyplývajících ze širšího portfolia a přístupu k více zdrojům,“ doplnil Mirek Křen, výkonný ředitel v Kerio Technologies.

Zdroj: Kerio Technologies, GFI Software

Úvodní foto: GFI, Kerio

Komentáře