Genius uvádí SlimStar i8050, designový bezdrátový set klávesnice a myši

Společnost Genius uvádí na náš trh nový designový bezdrátový set myši a klávesnice z řady SlimStar i8050, který má být reakcí na požadavky trhu a velký nedostatek bezdrátových setů tohoto provedení.

Genius uvádí SlimStar i8050, designový bezdrátový set klávesnice a myši
Zcela bílý bezdrátový set SlimStar i8050 obsahuje klávesnici, která je vybavena extra tichými klávesami a při práci tak neruší uživatele ani okolí klapáním.

Nechybí ani řada 12 funkčních kláves a podpora operačního systému Windows 8. Mezi speciální klávesy pro tento operační systém patří klávesa pro ukončení současné aplikace, klávesa pro přepínání mezi aplikacemi a také klávesa pro vyhledávání aplikací.

Na své si přijdou i milovníci sociální sítě Facebook, pro které je připravena klávesa, která uživateli jedním stisknutím automaticky otevře tuto oblíbenou stránku a tak se rychleji dostane k zábavě.

Klávesnice je napájena jednou baterií typu AAA a myš jednou baterií typu AA. Díky použitému infračervenému sensoru s rozlišením 1200dpi a nízkou spotřebou, je myš schopna pracovat až 18měsíců a to právě na jedinou baterii AA, uvádí Genius.

Obě zařízení jsou pak vybaveny LED indikací sloužící pro informaci uživatele o nízkém stavu baterie a nutnosti brzké výměny. Pro připojení tohoto bezdrátového setu k PC slouží jeden USB pico přijímač a tak myš i klávesnice obsadí pouze jednu USB pozici.

Specifikace:

Genius SlimStar i8050

Klávesnice

Myš

Provedení

bílé

Bílé

Připojení

Bezdrátové

Bezdrátové

Rozhraní

USB

USB

Přijímač

1x USB pico

Frekvence

2.4GHz

2.4GHz

Rozlišení

-

1200 dpi

Typ sensoru

-

Optický

Baterie

1x AAA

1x AA

Rozměry

43.8 x 14.8 x1.95

10.5 x 6.3 x 2.9

Součást balení

Klávesnice, myš, 1x USB pico přijímač, 1x baterie AA, 1x baterie AAA

Doporučená koncová cena bílého setu Genius SlimStar i8050 je 490 Kč s DPH

Na zařízení se vztahuje záruka výrobce 24 měsíců.
Úvodní foto: Genius

Komentáře