Gatema spoluzakládá akciovou společnost Helios Partner, chce zlepšit zákaznické služby

Nová akciovka se bude věnovat především obchodním aktivitám, tedy získávání nových zákazníků prostřednictvím řešení a služeb Gatemy. Dalšími akcionáři jsou společnosti Aldor a Info Nova.

Gatema spoluzakládá akciovou společnost Helios Partner, chce zlepšit zákaznické službySpolečnost Gatema oznámila založení akciové společnosti Helios Partner, s jejíž pomocí chce podpořit prodej informačního systému Helios Green v České republice. Akciovku zakládá společně s firmami Aldor a Info Nova.

Rozhodli jsme se propojit obchodní, implementační a vývojové zkušenosti, stejně jako finanční zázemí a znalost trhu i zákaznických potřeb. Naším cílem je získat vyšší tržní podíl s ERP řešením Helios Green v segmentu Enterprise,“ uvedl Pavel Pulec, ředitel divize informačních systémů v Gatemě.

Helios Partner se bude věnovat hlavně obchodním aktivitám, tedy získávání nových zákazníků prostřednictvím řešení a služeb. „Jsme přesvědčeni, že společně s našimi partnery dokážeme pokrývat potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků,“ dodal Pulec.

Pulec ještě upřesnil, že díky standardizaci procesů a zkušenostem s vedením projektů bude Gatema schopná snížit náklady a stát se dostupnou volbou i pro menší firmy.

Zdroj: Gatema

Úvodní foto: Gatema

Komentáře