Gartner potřetí jmenoval Veeam lídrem v oblasti zálohování a obnovy datových center

Agentura Gartner potřetí za sebou označila společnost Veeam Software jako lídra v kategorii zálohování a obnovy. V hodnocení přitom vychází z úplnosti vize a realizačních schopností.

Gartner potřetí jmenoval Veeam lídrem v oblasti zálohování a obnovy datových centerSpolečnost Veeam Software oznámila, že byla agenturou Gartner zařazena ve zprávě Magic Quadrant 2019 zaměřené na řešení zálohovaní a obnovy do kvadrantů lídrů. Ze strany agentury se jedná o třetí vyhodnocení Veeamu jako lídra ve své kategorii.

Toto ocenění podle Veeamu potvrzuje investice společnosti do dodávek kompletního portfolia zaměřeného na správu cloudových dat jejím zákazníkům a partnerům, společně s podporou zajišťující ochranu dat ve fyzickém, virtuálním i cloudovém prostředí.

 „Z našeho pohledu je tato zpráva dokladem odhodlání našeho týmu vytvářet špičková řešení zaměřená na cloud a poskytovat nejvyšší úroveň zákaznické podpory. Jsem nadšený, že jsme opět získali titul lídra,“ řekl Ratmir Timashev, výkonný viceprezident pro prodej a marketing společnosti Veeam.

Společnost Veeam dodává, že i nadále roste v oblasti cloudové správy dat díky úzké spolupráci s partnery jako AWS, Microsoft a tisíci poskytovatelů služeb, kteří pomáhají zákazníkům s migrací a využitím cenových výhod, škály a elasticity cloudu.

Zdroj: Veeam Software

Úvodní foto: kras99 @ Fotolia.com

Komentáře