GAPP System získal odbornou certifikaci VMwaru v oblasti virtualizace datových center

Certifikát VMware Master Services Competency potvrzuje, že je GAPP System schopný napomáhat zákazníkům s digiální transformací. Jde o jednu ze čtyř odborných certifikací, jež VMware v rámci programu Master Services nabízí.

GAPP System získal odbornou certifikaci VMwaru v oblasti virtualizace datových centerSpolečnost GAPP System oznámila, že získala certifikaci VMware Master Services Competency v oblasti virtualizace datových center. Tento certifikát potvrzuje, že je společnost připravena pomáhat zákazníkům s digitální transformací pomocí ověřených služeb založených na technologiích VMware.

Velmi si ceníme dosažení této významné kompetence. Daný statut prokazuje, že GAPP System disponuje expertními znalostmi v oblasti návrhu, implementace a provozu pokročilých technologií VMware a může k nim nabízet také široké portfolio našich služeb,“ řekl Petr Dvořák, technický ředitel GAPPu.

Certifikace Master Services Competency pomáhají partnerům doložit schopnost poskytovat řešení založená na potřebách zákazníků, technickou zdatnost a prokazatelné výsledky a odlišit se od konkurence v některé ze čtyř specializovaných oblastí.

Více informací o certifikaci najdete na stránkách GAPP System.

Zdroj: GAPP System

Úvodní foto: © olly - Fotolia.com

Komentáře