Gapp System získal certifikát VMware Master Services Competency v oblasti virtualizace sítí

Certifikát podle Gapp Systemu potvrzuje, že je společnost připravená pomáhat zákazníkům urychlovat jejich digitální transformaci pomocí ověřených služeb založených na pokročilých technologiích VMware. Jde již o druhou certifikaci VMwaru, kterou Gapp System získal.

Gapp System získal certifikát VMware Master Services Competency v oblasti virtualizace sítíSpolečnost Gapp System oznámila, že získala svou druhou odbornou certifikaci VMware Master Services Competency, tentokrát v oblasti virtualizace sítí. První certifikace, kterou Gapp obdržel v září 2019, se týkala virtualizace datových center.

Daný statut prokazuje, že disponujeme expertními znalostmi v oblasti návrhu, implementace a provozu pokročilých technologií VMware a můžeme k nim nabízet také široké portfolio našich služeb,“ uvedl Petr Dvořák technický ředitel Gapp Systemu.

Prostřednictvím těchto služeb se tak stáváme strategickým poradcem zákazníkům, kteří usilují o zjednodušení komplexity své komunikační infrastruktury, zlepšení výkonu aplikací a snížení nákladů,“ dodal.

Tento úspěch ukazuje zákazníkům, že partneři jako Gapp System se problematice do hloubky věnují a mají prokazatelné odborné znalosti a zkušenosti s pokročilými technologiemi VMwaru,“ řekla Jenni Flindersová, viceprezidentka a ředitelka pro světovou síť distributorů společnosti VMware.

Certifikace VMware Master Services Competency jsou vytvořeny tak, aby pomohly partnerům doložit schopnost poskytovat řešení založená na potřebách zákazníků, technickou zdatnost, prokazatelné výsledky a odbornost v jedné z pěti specializovaných oblastí.

Zdroj: Gapp System

Úvodní foto: © olly - Fotolia.com

Komentáře