Gapp System posiluje pozici u Dell Technologies, získal status Titanium partner

Status Titanium partner podle Gapp Systemu potvrzuje, že společnost je připravená svým zákazníkům poskytovat maximální možné zázemí a být ještě lepším průvodcem na cestě za digitální transformací.

Gapp System posiluje pozici u Dell Technologies, získal status Titanium partnerČeská ICT společnost Gapp System oznámila, že jako jeden z mála českých IT resellerů dosáhla statusu Titanium partner společnosti Dell Technologies. Uznání získala především díky technickým a obchodním specialistům a dlouhodobé spolupráci.

Gapp System splnil náročná obratová a certifikační kritéria partnerského programu Dell Technologies a dosáhl nejvyšší možné úrovně Titanium,“ řekl Petr Kuliš, výkonný ředitel společnosti Gapp System.

Nároky na tuto firemní certifikaci splnil Gapp System jako jeden z několika málo partnerů Dell Technologies v ČR, a svým zákazníkům tak může garantovat obchodní podporu i zázemí specialistů s potřebnými kompetencemi napříč portfoliem značky,“ dodal.

Kuliš zároveň uvedl, že Gapp System se stal partnerem roku 2019 značky VMware pro oblast hyperkonvergované infrastruktury a obdržel plaketu za získání kompetence Master Services Competency pro oblast virtualizace datacenter.

Obě tyto ocenění potvrzují připravenost společnosti Gapp System pomáhat zákazníkům urychlovat jejich digitální transformaci pomocí ověřených služeb založených na pokročilých technologiích Dell Technologies a VMware,“ upřesnil Kuliš.

Zdroj: Gapp System

Úvodní foto: kentoh @fotolia.com

Komentáře