Gabriela Zaal je novou obchodní ředitelkou společnosti Anect

Zkušená manažerka Zaal v Anectu působí již 12 let, poslední dva roky vedla tým sales developmentu. Nově bude dohlížet na obchodní strategii společnosti.

Gabriela Zaal je novou obchodní ředitelkou společnosti AnectSpolečnost Anect oznámila změnu ve svém obchodním týmu. Od 1. 4. 2021 ho z pozice obchodní ředitelky vede Gabriela Zaal. Zodpovědná je především za obchodní strategii společnosti, rozvoj vztahů se zákazníky a obchodními partnery.

K jejím dalším úkolům bude patřit vyhledávání nových obchodních příležitostí a spolupráce na rozvoji portfolia služeb a nových technologií společnosti.

Gabriela působí v Anectu přes deset let, což je nesmírná výhoda. Firmu zná velmi dobře, orientuje se na trhu IT, rozumí technologiím a především businessu, který děláme,“ uvádí k jejímu nástupu Jan Zinek, výkonný ředitel společnosti Anect.

V prostředí obchodu se Zaal pohybuje téměř dvacet let. V minulosti pracovala například ve společnostech Mercedes-Benz či Telefonica, kde působila na pozici key account managera.

Do Anectu nastoupila v roce 2008, za tu dobu zastávala řadu vedoucích pozic v obchodu, v posledních dvou letech šlo o head of sales development.

Zdroj: Anect

Úvodní foto: Anect

Komentáře