G2 server se přejmenoval na Geetoo a představil nové logo

Cloudový provider G2 server se nově jmenuje Geetoo a s rebrandingem představil i nové logo. Ke změně společnost motivovalo sjednocení výslovnosti názvu firmy v České republice i v zahraničí.

G2 server se přejmenoval na Geetoo a představil nové logoSpolečnost G2 server oznámila změnu svého původního názvu a loga. Firma na trhu nově působí na trhu pod názvem Geetoo. Spolu s přejmenováním a uvedením nového loga společnost spustila i cloudovou platformu Geetoo Space.

Z původně malé české firmy G2 server se postupem času s rostoucím počtem zákazníků a narůstajícím množstvím technologií stává mezinárodní cloudový provider,“ vysvětlil ředitel společnosti Vladimír Kvaš.

Ve spojitosti s expanzí na evropské trhy začínalo dle Kvaše docházet k nejednotnosti v rámci výslovnosti dosavadního názvu G2 server. Proto se společnost rozhodla přistoupit k přejmenování, přičemž Geetoo je ve anglickým názvem dosavadního jména G2.

Geetoo zároveň uvedlo i vlastní cloudovou platformu Geetoo Space. Ta bude dle vyjádření produktového oddělení společnosti detailněji představena v následujících týdnech.

Zdroj: Geetoo

Úvodní foto: Geetoo

Komentáře