Fujitsu spouští platformu Select Connect pro podporu významných partnerů

Účastníci programů Select Experts a Select Circle Partners mohou začít využívat novou platformu zabudovanou přímo do CRM Fujitsu. Umožní registraci smluv a slibuje větší jednoduchost a transparentnost obchodních procesů.

Fujitsu spouští platformu Select Connect pro podporu významných partnerůSpolečnost Fujitsu spustila pro své partnery novou interaktivní platformu Fujitsu Select Connect, která bude využitelná v rámci programů Select Experts a Select Circle Partners. Platforma bude zabudovaná přímo do systému pro správu vztahů se zákazníky (CRM).

Cílem platformy je umožnit nejvýznamnějším partnerům společnosti rychlejší, snazší a transparentnější spolupráci na celé řadě témat. Partneři mohou nyní například své smlouvy registrovat přímo v CRM, mohou sledovat stav zaregistrovaných smluv a poskytovat zpětnou vazbu ohledně schválených smluv.

Prostřednictvím registrace smluv chce Fujitsu podporovat své partnery, aby mohli dávat svým koncovým zákazníkům výhodnější nabídky. Partneři mohou rovněž těžit z rychlejšího zpracování nových smluv – jelikož databáze běží na jedné integrované platformě CRM – a jednodušších a transparentnějších procesů.

Tato zásadní investice je výrazem důležitého prvního kroku k digitalizaci programu Select Partner. Vytváří inovativní a propojené prostředí s nástroji a benefity, které podporují růst byznysu partnerů v jednotlivých kanálech a zároveň výrazně snižují jejich náklady na prodej,“ uvedla ke spuštění nové platformy Veerle Limbosová, viceprezidentka Fujitsu pro globální prodejní kanály.

Zdroj: Fujitsu

Úvodní foto: © valentinT - Fotolia.com

Komentáře