Fujitsu představilo novou podobu partnerského programu Select

Program nově nabízí dvě úrovně, přičemž postup na vyšší z nich je podmíněn pouze prokázáním znalostí a specializací na určitou oblast portfolia společnosti. Součástí změn jsou i nová školení a upravená podobu bonusového schématu.

Fujitsu představilo novou podobu partnerského programu SelectSpolečnost Fujitsu oslavila pět let existence svého globálního partnerského programu Select aktualizací jeho struktury. Program nyní nabízí dvě úrovně spolupráce, Select Registered a Select Expert.

Úroveň Registered je určena pro partnery v rané fázi spolupráce, kteří prodávají standardní výrobky Fujitsu, jako jsou počítače Lifebook a Stylistic, servery Primergy nebo úložiště Eternus.

Prostřednictvím certifikace pak mohou partneři docílit různých odborných specializací Select Expert a získat dodatečné výhody. Partneři se mohou zaměřit na kteroukoli z nových odborných specializací, jež sahají od mobilních řešení až po serverová řešení nebo ochranu dat.

Záleží jen na znalostech

Všechny odborné specializace byly překlasifikovány, aby se více zaměřovaly na zákazníka, a podle Fujitsu jsou sestaveny tak, aby partnerům přinášely potřebné znalosti, zdroje a nástroje.

Na základě nových specializací Fujitsu sestavilo nový školicí plán, zaměřený u každého tématu na prodeje, předprodejní oblast a instalaci. Plán uznává i znalosti, které partneři získali od technologických partnerů Fujitsu, ale i od konkurenčních prodejců.

Postup na úroveň Expert není podmíněn výší obratu, důležité jsou pouze znalosti podložené certifikacemi. Do praxe se rovněž dostává nové bonusové schéma.

Zdroj: Fujitsu

Úvodní foto: © alphaspirit - Fotolia.com

Komentáře