Fujitsu ocenilo nejlepší partnery regionu EMEIA za rok 2015

Ocenění za inovace, infrastrukturu, byznys v sektoru SMB nebo propagaci značky si odnesly vesměs západoevropské společnosti.

Fujitsu ocenilo nejlepší partnery regionu EMEIA za rok 2015Společnost Fujitsu využila svého setkání Fujitsu Forum v Mnichově k udělení prvního globálního ocenění za inovace pro účastníky partnerského programu Select.

Vítězem se stala italská společnost Gruppomega za podporu projektu Saf@med Kalábrijské středomořské univerzity, určeného k analýze produkce potravin a udržitelného využívání zemědělských zdrojů.

Dalšími finalisty byly společnosti CSW Germany za projekt počítačového clusteru (HPC) určeného ke zlepšení výzkumu a vývoje pro společnost TLT-Turbo, a řecká společnost Kernel IT za samoobslužnou cloudovou aplikaci, které pomáhá digitalizovat služby na magistrátu v Heraklionu na ostrově Kréta.

Fujitsu na Fóru rovněž ocenilo mimořádné příspěvky účastníků partnerského programu Select z celé oblasti EMEIA (Evropa, Blízký východ, Indie a Afrika).

Infrastrukturním partnerem roku 2015 se stala německá společnost Profi za dosažení mimořádných výsledků v byznysu datových center.

Partnerem roku v oblasti malých firem se stala společnost Infobarna ze Španělska, cenu pro nejlepšího propagátora produktů Fujitsu si odnesla PSI Infromatique z Francie a jako nejlepší nováček roku byla oceněna společnost Cutter Project z Velké Británie.

Zdroj: Fujitsu
Úvodní foto: Fujitsu

Komentáře