Fortinet upravil svůj partnerský program, u resellerů chce širší záběr

Společnost chce resellerům pomoci prodávat co nejširší škálu síťových bezpečnostních řešení. Svou snahu podpořila úpravou partnerského programu.

Fortinet upravil svůj partnerský program, u resellerů chce širší záběrSpolečnost Fortinet provedla restrukturalizaci svého partnerského programu ve vybraných regionech včetně Evropy. Změny mají podobu nových certifikací a upravených partnerských úrovní.

Úprava programu má partnerům pomoci prodávat celou škálu bezpečnostních síťových řešení Fortinetu, rozšířit nabídku služeb a expandovat do nových oblastí trhu.

Náš nový program bude resellery podporovat v tom, aby zlepšovali své dovednosti a dokázali využít naše end-to-end portfolio bezpečnostních síťových řešení k tomu, aby lépe sladili své služby s potřebami zákazníků a zvýšili tak celkovou hodnotu,“ uvedla Anne Bourgeoisová, ředitelka Fortinetu pro mezinárodní prodejní kanál.

K tomuto účelu poslouží osmiúrovňový certifikační program Network Security Expert (NES) zahrnující širokou škálu kurzů a školení pro technický personál. Nové certifikace mají v průběhu času nahradit ty stávající.

Upravené partnerské úrovně dostaly obvyklou hierarchii silver, gold a platinum. Více o programu NES (v angličtině) najdete na stránkách Fortinetu.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © alphaspirit - Fotolia.com

Komentáře