Flowmon Networks v roce 2018 zvýšil tržby o 30 % na 232 milionů Kč

Flowmon Networks má za sebou úspěšný rok. Tržby vzrostly o 30 % na 232 milionů Kč, počet zaměstnanců stoupl o 52 % na 93. Společnost zaznamenala dvouciferný nárůst i v případě nových zákazníků.

Flowmon Networks v roce 2018 zvýšil tržby o 30 % na 232 milionů KčTechnologická společnost Flowmon Networks oznámila finanční výsledky za rok 2018, z nichž vyplývá, že firma zaznamenala v uplynulém roce dvouciferný nárůst ve všech sledovaných parametrech.

Flowmon v uplynulém roce dodal řešení a služby za 232 milionů Kč, což v meziročním srovnání tržeb představuje růst o 30 %. Společnost tak vykázala růst tržeb sedmý rok v řadě, přičemž do tří let plánuje zdvojnásobit obrat i počet zaměstnanců.

Součet všech zaměstnanců společnosti se na konci loňského roku zastavil na čísle 93, což představuje meziroční nárůst o 52 %. Dvouciferný nárůst vykázala firma i v případě nových zákazníků, konkrétně o 43 %.

Nová pobočka i expanze na východ

V roce 2018 Flowmon Networks otevřel novou pobočku v USA a zahájil expanzi v zemích asijsko-pacifického regionu. Zároveň uvedl na trh novou verzi svého hlavního produktu Flowmon 10 s novými funkcemi a vylepšeným uživatelským rozhraním.

Naší misí je přetvořit firmu z evropského na globálního hráče. V uplynulém roce jsme naplnili většinu našich předsevzetí, které jsme si na cestě za tímto cílem vytyčili,“ okomentoval výsledky CEO společnosti Jiří Tobola.

V letošním roce se firma chystá ještě intenzivněji zaměřit na výzkum a vývoj a také na těsnější adaptaci svých produktů v oblasti cloudu a hybridních prostředí nebo průmyslových systémů.

Zdroj: Flowmon Networks

Úvodní foto: © NAN - Fotolia.com

Komentáře