Flowmon Networks uzavřelo strategické partnerství se společností Gigamon

Výsledkem nové aliance je integrace řešení Flowmon a platformy Gigasecure, což přináší kombinaci nástroje pro získání přehledu o provozu na síti a řešení pro její správu.

Flowmon Networks uzavřelo strategické partnerství se společností GigamonSpolečnost Flowmon Networks, výrobce řešení pro pokročilou správu a zabezpečení sítě, navázala partnerství s firmou Gigamon, hráčem na poli produktů pro získání viditelnosti do síťového provozu.

Zákazníci mají díky této strategické spolupráci získat "bezkonkurenční přehled o síti" společně s nástrojem pro zajištění jejího rychlého a bezproblémového chodu.

Společné řešení je postaveno na integraci produktu GigaSecure Security Delivery Platform od Gigamonu s řešením Flowmon. GigaSecure zde poslouží jako jednotný bod zvyšující viditelnost do sítě, a to napříč fyzickým a virtuálním prostředím. Flowmon pak díky ní získá přístup k síťovému provozu ve formě nezpracovaných paketů nebo NetFlow/IPFIX záznamů pro další analýzu.

Společné řešení Flowmon a Gigamon zjednodušuje získání přehledu o dění v síti, její správu a zabezpečení. Integrace přináší síťovým administrátorům a bezpečnostním specialistům vhled do nervové soustavy jejich IT a zároveň potřebnou analytickou inteligenci, díky kterým jsou řešení výkonnostních problémů a zabezpečení dat výrazně jednodušší,“ uvedl Petr Špringl, který má ve Flowmon Networks na starosti strategické aliance.

Zdroj: Flowmon Networks

Úvodní foto: Flowmon Networks

Komentáře