Flowmon Networks představuje novinky v partnerské podpoře

Partneři Flowmonu mohou nově využít možnosti získat certifikace prostřednictvím webinářů namísto dojíždění na fyzické kurzy, dostanou k dispozici e-learningový portál s materiály a mohou se těšit na silnější marketingovou podporu ze strany výrobce.

Flowmon Networks představuje novinky v partnerské podpořeSpolečnost Flowmon Networks má za sebou setkání České partnerské dny, kde zástupcům padesáti tuzemských partnerů představila příležitosti pro další růst a novinky ve svém partnerském programu.

Účastníci se mohli seznámit s novinkami v produktovém portfoliu, systémem vzdělávání, předprodejní podporou, způsobem správy licencí nebo novými promoakcemi. Neformální část setkání pak nabídla jízdu na čtyřkolkách, trénink na střelnici a večerní raut.

Z hlediska partnerské spolupráce Flowmon představil důležité změny v podpoře. První novinkou je spuštění on-line školení coby plnohodnotné alternativy k tradičním fyzickým učebnám.

Partneři tak mohou ušetřit čas a absolvovat certifikační kurzy vzdáleně. Nově se také budou moci nechat proškolit i u distributorů, kteří mají statut certifikovaného školícího centra. V případě lokálního trhu se jedná o společnosti Veracomp a VUMS.

Školení se týká i druhá novinka v podobě spuštění elearningového portálu, který partnerům nabídne rozsáhlou znalostní. Na jednom místě zde najdou prezentace, whitepapery, návody, vzdělávací videa a další užitečné materiály.

Partneři budou také moci nově začít nabízet služby Platinum Support a Vendor Quality Check zajišťující prémiovou zákaznickou podporu řešení od Flowmonu. V neposlední řadě pak výrobce partnerům přislíbil větší marketingovou podporu.

Zdroj: Flowmon Networks
Úvodní foto: Flowmon Networks

Komentáře