Flowmon Networks hlídá počítačovou síť více než tisícovce zákazníků

Tísícím zákazníkem společnosti se stala pobočka globální telekomunikační firmy v Japonsku. Do budoucna se Flowmon bude soustředit na další rozvoj svého bezpečnostního řešení Flowmon 10.

Flowmon Networks hlídá počítačovou síť více než tisícovce zákazníkůSpolečnost Flowmon Networks, jež vyvíjí řešení pro monitorování a bezpečnost počítačovou síť, přivítala začátkem června svého 1 000. zákazníka. Jubilejním klientem se stala pobočka globální telekomunikační firmy v Japonsku.

Právě v Japonsku získala v minulém roce firma hned po České republice nejvíce nových zákazníku. Řešení Flowmonu využívá například japonská společnost SEGA či největší výzkumná a vzdělávací síť v Evropě GÉANT.

Každý úspěch na náročném japonském trhu je pro nás dvojnásobně cenný. Ne každý totiž dokáže čelit vysokým očekáváním ze strany japonských zákazníků. Skládám proto našemu vývojovému týmu a našim japonským obchodníkům velkou poklonu,“ uvedl Jiří Tobola, CEO ve Flowmon Networks.

Orientace na podnikový segment

Flowmon v minulém roce uvedl novou verzi řešení Flowmon 10, která přinesla funkce zaměřené na enterprise segment a novinky v podobě pokročilé škálovatelnosti či vylepšení podpory monitoringu v cloudu.

V následujících letech se firma plánuje zaměřit na novou generaci Flowmonu, která kromě nového uživatelského rozhraní bude rozvíjet i možnosti virtualizace nebo vestavěné analytiky, predikce a automatizace.

Uplynulých 12 let jsme se plně věnovali jedinému, a to umožnit našim zákazníků nahlédnout do jejich síťového provozu v takovém detailu, který jim pomůže vyřešit otázky spojené s provozem, výkonem i bezpečností. Rostoucí zájem o naše řešení i rostoucí počet zákazníků jen potvrzují, že to děláme dobře,“ dodal Tobola.

Zdroj: Flowmon Networks
Úvodní foto: © alphaspirit - Fotolia.com

Komentáře