Flowmon Day odhalil nové funkce, mobilní aplikaci i partnery roku

Na největší tuzemské setkání společnosti Flowmon zaměřené na monitorování a bezpečnost přišlo do pražského konferenčního centra City 300 zákazníků a obchodních partnerů.

Flowmon Day odhalil nové funkce, mobilní aplikaci i partnery roku
Flowmon Friday, které se konalo 27. 5. 2016 v Praze, je každoroční setkání síťových a bezpečnostních expertů, ředitelů IT i odborné veřejnosti se zájmem o problematiku monitorování datových toků.

Příští rok to bude deset let existence Flowmonu. Z malého týmu se nám podařilo vytvořit úspěšnou společnost, které se daří růst u nás i v zahraničí. To, co se ve Flowmonu děje je skutečně revoluční. A to nejen pro naši firmu, ale i obor, ve kterém působíme,“otevřel setkání Rostislav Vocilka, ředitel společnosti Flowmon Networks.

Během programu se návštěvníci seznámili s novinkami v řešení Flowmon a s vývojem technologie monitorování síťového provozu. Představena byla nová architektura ukládání datových toků, větší viditelnost do aplikační vrstvy nebo rychlejší detekce incidentů.

Pavel Minařík, technický ředitel Flowmon NetworksKromě toho Pavel Minařík, technický ředitel Flowmon Networks, představil novou mobilní aplikaci pro operační systémy iOS a Android. Skrze ni mají uživatelé Flowmonu přehled o své síti na svém mobilním zařízení.

Z řad technologických partnerů vystoupil na konferenci Jaromír Pilař z Cisco Systems, který se v technicky orientovaném příspěvku věnoval síťové infrastruktuře jako klíčovému prostředku pro detekci a kontrolu hrozeb.

Praktická nasazení a přínosy řešení Flowmon napříč různými segmenty postupně představili Miloš Němec z Kofoly, Aneta Coufalíková z Centra CIRC Ministerstva obrany, Daniel Dvořák z Vysoké školy chemicko-technologické v Praze a Filip Višenka ze Slovenské spořitelny.

Nejlepší partner a distributor Flowmonu

Titul českého Distributora roku si odnesl Veracomp. Cenu převzal Petr Janda, ředitel společnosti. Na konferenci byli také vyhlášeni nejúspěšnější partneři společnosti za rok 2015.

Titul českého Distributora roku si odnesl Veracomp. Cenu převzal Petr Janda, ředitel společnosti.

Partnerem roku se stala společnost Dimension Data, za kterou převzal cenu Jiří Volek. Ta dodala řešení Flowmon například Českým Radiokomunikacím.

Partnerem roku se stala společnost Dimension Data, za kterou převzal cenu Jiří Volek.Obě ocenění předal Zoltán Csecsödi, nový obchodní ředitel Flowmonu pro Českou republiku, jenž byl na konferenci oficiálně představen.

Technologickými partnery akce byly společnosti Cisco Systems, IBM, Check Point a Novicom. ChannelWorld a Securityworld byly mediálními partnery.

Zdroj: Flowmon
Galerie

Úvodní foto: Flowmon Networks

Komentáře