FireEye získal kyberbezpečnostní start-up Verodin za 250 milionů dolarů

Řešení Verodinu zaměřující se na testování účinnosti kontrol kybernetické bezpečnosti budou integrována do produktu FireEye Helix. Produkty start-upu budou nabízet jeho vlastní prodejci i partnerská síť společnosti FireEye.

FireEye získal kyberbezpečnostní start-up Verodin za 250 milionů dolarůSpolečnost FireEye oznámila, že za 250 milionů dolarů získala kyberbezpečnostní start-up Verodin. Akvizicí získala přístup k platformě Verodin Security Instrumentation Platform určené k testování účinnosti kontrol kybernetické bezpečnosti.

Verodin, společnost založená v roce 2014, uvádí, že jeho celosvětová zákaznická základna pokrývá všechny klíčové vertikály. Bezpečnostní start-up by měl integrovat své vlastní řešení do orchestračního produktu FireEye Helix.

Zákazníci rovněž budou schopni implementovat řešení měření a validace kybernetické bezpečnosti jako službu prostřednictvím služby řízené obrany společnosti FireEye i jako automatizovanou službu na vyžádaní.

Produkty Verodinu budou k dispozici samostatně prostřednictvím vlastní sítě prodejců a zároveň prostřednictvím partnerské sítě společnosti FireEye.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: @ yellowj - Fotolia.com

Komentáře