Filip Korbel je novým obchodním ředitelem ve společnosti Anect

Jako obchodní ředitel Anectu bude zodpovědný za plnění obchodních cílů firmy, dále za rozvoj vztahů se zákazníky a obchodními partnery. Rovněž se bude podílet na vzniku nových služeb.

Filip Korbel je novým obchodním ředitelem ve společnosti AnectSpolečnost Anect oznámila, že svůj  tým posílila o Filipa Korbela, který se v září 2020 ujal pozice obchodního ředitele. Ve své nové roli bude zodpovědný především za plnění obchodních cílů a obchodní strategii společnosti, rozvoj vztahů se zákazníky a obchodními partnery.

Podílet se bude i na celkovém strategickém směřování společnosti Anect v souladu s technologickými trendy a potřebami trhu. Korbel v minulosti působil mimo jiné ve společnostech Stickfish, Altron či IBM.

Korbel v průběhu své mnohaleté pracovní kariéry například založil firmu specializující se na virtualizaci desktopů, kterou po devíti letech prodal Altronu. Tam následně působil ve funkci ředitele prodeje a člena představenstva.

Pozice obchodního ředitele je pro Anect klíčová a v tak konkurenčním prostředí, kterým ICT bezesporu je, jsme hledali silného leadera se schopností spojovat business a technologie, který vhodně doplní management firmy a pomůže nám v dalším růstu,“ uvedl Jan Zinek, výkonný ředitel společnosti Anect.

Filip a jeho tým se budou soustředit na rozvoj v oblastech kyberbezpečnosti, automatizace datových center a služeb nad moderní IT infrastrukturou. Věřím, že Filipova energie a zkušenosti budou pro Anect přínosem,“ dodal.

Korbel má partnerku, dvě děti, rád vaří a peče koláče. Je amatérským běžcem a chce si splnit svůj cíl ve skyrunning maratonu.

Zdroj: Anect

Úvodní foto: Anect

Komentáře