Extreme Networks umožní partnerům nabízet řešení na míru zákazníkům

Společnost chce usnadnit partnerům poskytování řešení odpovídajících konkrétním potřebám zákazníků. Nový koncept Extreme Elements umožní spojit více existujících produktů do jednoho individualizovaného řešení.

Extreme Networks umožní partnerům nabízet řešení na míru zákazníkůmDodavatel síťových řešení Extreme Networks představil program Extreme Elements, jenž umožňuje spojit více existujících produktů do jednoho řešení přizpůsobeného konkrétním potřebám podnikových zákazníků.

Společnost se domnívá, že s uvedením Extreme Elements budou její partneři moci lépe vycházet vstříc požadavkům zákazníků a zároveň dodávat přidanou hodnotu.

Extreme Networks nabízí například síťový orchestrátor Workflow Composer, software pro analýzu sítí a aplikací Extreme Analytics či řešení Defender for IoT pro zabezpečení koncových bodů usnadňující nasazení nezabezpečených chytrých zařízení.

Extreme Elements pomáhá budovat a provozovat autonomní sítě pomocí jednoduchého a škálovatelného přístupu,“ uvedl Julian Critchlow z Extreme Networks. „Řešení na modulární bázi je vhodným nástrojem pro poskytování produktů odpovídajících individuálním požadavkům zákazníků.“

Critchlow dodává, že integrace prvků Extreme Elements se souvisejícím technologiemi a ekosystémy umožní partnerům rozšířit jejich vlastní portfolio o přizpůsobitelnou nabídku. Společnost v této souvislosti rozšířila svoji školicí platformu ExtremeDojo.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © alphaspirit - Fotolia.com

Komentáře