Extreme Networks dokončilo akvizici síťového byznysu společnosti Avaya

Extreme dokončilo třetí akvizici za poslední rok a opět posílilo své portfolio síťových řešení. Společnost nemá menší cíl než se stát lídrem v oblasti podnikových sítí.

Extreme Networks dokončilo akvizici síťového byznysu společnosti AvayaSpolečnost Extreme Networks hlásí úspěšné dokončení akvizice síťové divize společnosti Avaya, která byla oznámena v březnu letošního roku. Extreme koupí získalo nové zákazníky, partnery, zaměstnance a technologie.

Ředitel Extreme Networks Ed Meyercord v dopise addresovaném zákazníkům vyzdvihl nově získané technologie, které podle něj zajistí zabezpečená, přístupná a snadno spravovatelná síťová prostředí. Zmínil i rodinu výkonných modulárních switchů.

Akvizice společnosti Avaya je součástí širší strategie Extreme Networks. Společnost v posledních kvartálech výrazně posiluje své portfolio s cílem stát se lídrem trhu podnikových sítí a nabízet řešení na celé škále od datacentra až po bezdrátovou periferii.

Extreme kromě síťové divize Avaye za poslední rok koupilo portfolio bezdrátových produktů Zebra Technologies a síťový byznys společnosti Brocade. Celková výše těchto investic dosáhla přibližně 210 milionů dolarů.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © Silvano Rebai - Fotolia.com

Komentáře