Expert Elektro zavádí do svých prodejen E-shop zóny s terminály pro objednání zboží

Expert Elektro posiluje propojení on-line a off-line nákupů. Ve svých prodejnách zavádí zóny s dotykovými terminály, které umožní zákazníkům nakupovat i produkty, které daná prodejna nemá momentálně skladem.

Expert Elektro zavádí do svých prodejen E-shop zóny s terminály pro objednání zbožíŘetězec Expert Elektro zavádí do svých prodejen s elektronikou a domácími spotřebiči nové E-shop zóny, které rozšiřují výběr nabízeného sortimentu na tisíce produktů. Řetězec tím chce stírat rozdíly mezi nákupem na e-shopu a v prodejně s cílem zvýšit zákaznický komfort.

Mezi aktuálně nejvíce posilující trendy mezi spotřebiteli patří potřeba porovnání jednotlivých parametrů a značek v různých cenových kategoriích. E-shop zóny by měly splnit právě i tuto roli a přinést spokojenost zákazníkům,“ vysvětlil vedoucí e-shopu expert.cz Michal Švihnos.

Zákazníci tak na jedné straně mohou využít výhod prodejen se zázemím odborného personálu a zároveň si prostřednictvím terminálu mohou objednat zboží, které není v dané prodejně dostupné. Pro ovládání E-shop zóny poslouží speciální dotyková obrazovka.

Nákupu pomocí E-shop zóny mohou zákazníci využívat již ve většině kamenných obchodů Expert Elektro. Po celé České republice jich má tato prodejní síť v současnosti padesát jedna.

Zdroj: Expert Elektro

Úvodní foto: Expert Elektro

Komentáře