Evropský distributor Also oznámil plán transformace a restrukturalizace

Distributor sestavil dvanáctičlenný tým, který bude dohlížet na proces komplexní transformace, jež se má dotknout všech oblastí jeho byznysu. Součástí změn je i nová struktura vedení.

Evropský distributor Also oznámil plán transformace a restrukturalizaceEvropský distributor Also oznámil plán na transformaci svého byznysu, na jejímž konci má být pozice poskytovatele end-to-end řešení. Společnost za tímto účelem sestavila dvanáctičlenný transformační tým, který bude celý proces řídit.

Also chce v průběhu následujících období naplnit digitalizační strategie, optimalizovat strukturu svého byznysu a vyvinou nové obchodní modely. Transformace má být hluboká a dotkne se všech oblastí organizace.

Součástí změn je také posun v řízení celé skupiny. Nejvyšší management bude od 1. 3. 2018 sestávat výhradně z CEO Gustava Möllera-Hergta a CFO Ralfa Retzka, přičemž jednotliví country manageři budou podřízeni přímo jim.

Also doufá, že tyto změny pomohou posílit jeho pozici na trhu a dále ji expandovat. Dodejme, že ačkoliv Also v současnosti nepůsobí na českém trhu, objevují se zatím nepotvrzené zprávy, že by k nám mohlo během letošního roku vstoupit.

Zdroj: Channel EMEA

Úvodní foto: © maxoido - Fotolia.com

Komentáře