Eva Kučmášová vede marketing Canonu v CE, Amjad Deen vede divizi služeb v EMEA

Kučmášová nově dohlíží na marketing a komunikaci Canonu v ČR, SR, Polsku a Maďarsku. Deen zase v divizi Canon Business Services zodpovídá za zavádění a využívání vhodných digitálních řešení u firemních zákazníků v regionu EMEA.

Eva Kučmášová vede marketing Canonu v CE, Amjad Deen vede divizi služeb v EMEASpolečnost Canon oznámila dvě personální novinky. Novou ředitelkou marketingu a komunikace pro střední Evropu se stala Eva Kučmášová, Amjad Deen byl jmenován šéfem divize Canon Business Services v regionu EMEA.

Kučmášová je v Canon EMEA jedinou ženou v top managementu regionu zahrnujícího Českou republiku, Slovensko, Polsko a Maďarsko. Všechny komunikační aktivity a týmy bude nadále řídit z pražského sídla Canonu v Holešovicích.

Ve společnosti působí od roku 2017, do závěru loňského roku zastávala pozici šéfky korporátní a marketingové komunikace. Jako odbornice na komunikaci působila například ve společnosti Whirlpool či jako PR manažerka a mluvčí Raiffeisenbank.

Považuji se za zapáleného kreativce se zkušenostmi z agenturního i zákaznického prostředí. Posun na regionální pozici a převzetí polského a maďarského týmu je pro mě další logickou výzvou, kterou jsem neváhala přijmout, a věřím, že bude přínosná pro obě strany,“ říká Kučmášová.

Amjad Deen v čele divize Canon Business Services (CBS, dříve Business and Information Services) společnosti Canon EMEA nově dohlíží na zavádění a využívání vhodných digitálních řešení u firemních zákazníků.

Na starosti má rovněž provoz a další rozvoj pražského doručovacího centra Canonu, kde dlouhodobě probíhá digitalizace dokumentů soukromých firem, nadnárodních korporací i třeba církevních subjektů.

Chci řídit transformaci a strategický růst pražského Delivery Centra Canon, aby se přiblížilo schopnostem nadnárodních Document Process Oursourcing a moderním standardům a podpořilo lokální zákazníky a další země regionu EMEA,“ řekl.

Deen řadu let žije v České republice, v rámci své pracovní dráhy působil například ve společnostech Xerox, Accenture a Hewlett Packard. Již více než 18 let je kapitánem mezinárodního týmu pozemního hokeje Prague International Hockey Club.

Zdroj: Canon
Úvodní foto: Canon

Komentáře