Etnetera kupuje AppSatori a rozšíří své působení na oblast Google Apps

Důvodem akvizice je zájem Etnetery o strategickou oblast řešení pro sektor SMB a doplnění jejího portfolia produktů Googlu.

Etnetera kupuje AppSatori a rozšíří své působení na oblast Google AppsSpolečnost Etnetera, resp. skupina ETN Group, pod níž patří, provede akvizici společnosti AppSatori, dodávající řešení Google Apps pro SMB sektor v České republice. Značka a logo zůstane zachováno, změní se pouze obchodní jméno společnosti na Etnetera AppSatori.

Důvodem akvizice je rozšíření záběru Etnetery na cloudové technologie a nasazování Google Apps do firem. Firmy v rámci skupiny ETN Group jsou již partnery Google Adwords, Google Analytics, Website Optimizer.

Cílem spojení je podle tiskového vyjádření ETN Group využití dlouholetého know-how z implementací Google Apps a rozvoj již zavedené značky AppSatori na českém trhu. Etnetera dodá zázemí a zkušenosti na IT B2B trhu.

Všem na trhu je jasné, že sdílení informací díky cloudovým technologiím je jedním z klíčů k tolik zmiňovanému inovativnímu prostředí ve firmách. My do práce v cloudu přidáváme několikaleté zkušenosti se svobodou v práci, tedy umíme change management nejen technický, ale i lidský,” uvedl Petr Jareš, člen představenstva společnosti Etnetera.

Společnost Etnetera Appsatori se zaměří nejen na implementace Google Apps, ale i na další služby spojené s Googlem – change management, konzultace a specializovaná školení pro obchodníky, administrátory nebo top management. Rozšířen bude i tým pro vývoj aplikací na míru a produktových řešení pro firmy.

Spojením s Etneterou získáme stabilní zázemí silné podnikatelské skupiny, které nám umožní rychlejší růst, rozšíření nabídky služeb a přístup k dalším klientům a znalostem. Ty využijeme k rozvoji portfolia vlastních globálních aplikací doplňujících Google Apps,” uvedl Ivan Kutil, spoluzakladatel firmy AppSatori.

Zdroj: Etnetera
Úvodní foto: Etnetera, AppSatori

Komentáře