Etnetera Group vstupuje do Letsgood, výrobce cloudové vývojářské platformy

Odkoupení 30% podílu Etneterou představuje pro Letsgood investici pro rozvoj a expanzi jeho platformy SynergyKit. Etnetera díky akvizici získá možnost integrovat vývoj webových a mobilních řešení.

Etnetera Group vstupuje do Letsgood, výrobce cloudové vývojářské platformySkupina Etnetera Group oznámila, že kupuje 30% podíl ve firmě Letsgood, která je výrobcem cloudové platformy pro vývoj mobilních a desktopových aplikací. Majetkový vstup skupiny představuje pro Letsgood investici pro rozvoj jeho platformy SynergyKit.

Letsgood na oplátku předá Etneteře své know-how v oblasti mobilního vývoje. Toto rozšíření portfolia Etnetery je strategickým krokem v integraci webových řešení a mobilních aplikací.

Přesun uživatelů z počítačů na mobilní zařízení nemůžeme z pozice vývojáře webových řešení ignorovat. Jsme přesvědčeni, že in-house řešení vývoje mobilních aplikací našim klientům zaručí nejvyšší kvalitu a synergii napříč všemi technologiemi,“ uvedl výkonný ředitel Etnetery Martin Palička.

Vlajkový produkt firmy Letsgood, platforma SynergyKit, chce dobýt USA a další zahraniční trhy. K úspěšné expanzi platformy a naplnění ambiciózního cíle má přispět i silné zázemí skupiny Etnetera.

Etnetera Group je pro nás klíčový společník poskytující seed investici pro naši platformu Backend-as-a-Service SynergyKit. Jejím prostřednictvím chceme konkurovat zavedeným značkám jako Parse, Firebase nebo Bluemix,“ dodal Marek Ostrý, zakladatel a ředitel společnosti Letsgood.

Po necelém roce jde o druhou avizici společnosti Etnetera, která v červnu oznámila koupi firmy AppSatori implementující Google Apps a poskytující související služby a zakázkový vývoj.

Zdroj: Etnetera Group

Úvodní foto: © Romolo Tavani - Fotolia.com

Komentáře