ESO9 a oXy Online uzavírají partnerství

Dodavatel informačních systémů ESO9 a poskytovatel řešení pro e-shopy oXy Online se spojili a spolupracují na dvou projektech pro rok 2015.

ESO9 a oXy Online uzavírají partnerstvíSpolečnosti ESO9 a oXy Online, dodavatel informačních systémů, resp. poskytovatel elektronických obchodů, oznámily uzavření partnerství a spolupráce. Partnerství vzniklo na základě výběrového řízení, které ESO9 vypsalo v září 2014 v reakci na rostoucí trend využívání e-shopů.

Se vzrůstajícím zájmem o implementaci této služby v informačních systémech ESO9 se společnost rozhodla vyhledat partnera pro poskytování těchto služeb.

Klíčem úspěchu společnosti oXy Online byla podle ESO9 forma a přístup, stejně jako výběr ze tří alternativ jejich služeb, OxyShop Ready2Go, OxyShop X5 a OxyShop X7.

V současnosti spolupracují ESO9 s oXy Online na dvou projektech a společně analyzují své specifické potřeby. S novinkami vstoupí firmy na trh začátkem příštího roku.

Tuto spolupráci považujeme za jedinečnou příležitost, která obě firmy a jejich produkty posune kupředu. Věříme, že inovace IS ESO9 i OxyShopu povede ke spokojenosti všech zákazníků a obchodních partnerů,“ uvedl Lukáš Židek, vedoucí obchodu oXy Online.

Zdroj: oXy Online
Úvodní foto: ESO9, oXy Online

Komentáře