Eset získal ocenění v rámci Gartner Peer Insight Customer’s Choice 2019

Bezpečnostní řešení Eset Endpoint Security získalo od zákazníků skóre 4,5 z 5 napříč všemi kritérii. Oceněno bylo za jednoduchou implementaci i vysokou kvalitu technické podpory.

Eset získal ocenění v rámci Gartner Peer Insight Customer’s Choice 2019Společnost Eset oznámila, že ji zákazníci zahrnutí do průzkumu Gartner Peer Insight Customer’s Choice 2019 značili jako jednu ze svých preferovaných voleb pro ochranu firemních koncových zařízení.

Hodnocení představuje žebříček dodavatelů IT bezpečnostních řešení pro firmy. Je sestavené podle hodnocení ověřených koncových uživatelů, mezi které patří IT profesionálové nebo firemní uživatelé, kteří mají zkušenost s nákupem, implementací či používáním firemního bezpečnostního řešení, které hodnotí.

Skóre 4,6 z 5 napříč kritérii udělilo řešení Eset Endpoint Security 253 uživatelů ze segmentu velkých firem. Toto řešení pro ochranu firemních koncových stanic získalo uznání za jednoduchou implementaci, spolehlivost, rychlost reakcí dodavatele a také za vysokou kvalitu technické podpory.

V Esetu jsme velmi hrdí na to, že naše řešení pro ochranu firemních pracovních stanic je jmenované jako jedno z doporučených v zákaznickém průzkumu Gartner Peer Insights 2019,“ uvedl Ignacio Sbampato, globální obchodní ředitel společnosti Eset.

Gartner Peer Insights Customers’ Choice představuje subjektivní stanoviska individuálních recenzí, hodnocení a dat od koncových uživatelů na základě zdokumentované metodologie. Nepředstavují názor ani podporu od společnosti Gartner nebo přidružených společností.

Zdroj: Eset

Úvodní foto: © Boca - Fotolia.com

Komentáře