Eset uzavřel partnerství s firmou Chronicle, zrychlí analýzu hrozeb ve svých sítích

Spolupráce se bude týkat cloudové služby Chroniclu s názvem Backstory. Firmy chtějí společnými silami poskytnout zákazníkům lepší přehled a kvalitnější ochranu před pokročilými kybernetickými hrozbami.

Eset uzavřel partnerství s firmou Chronicle, zrychlí analýzu hrozeb ve svých sítíchEset oznámil, že uzavřel strategické partnerství se společností Chronicle, jež je součástí skupiny Alphabet. Cílem spolupráce je poskytnout ověření bezpečnostních incidentů a varování v rámci globální cloudové služby Chroniclu s názvem Backstory.

Backstory je globální platforma pro analýzu bezpečnostních dat velkých firem. Partnerská spolupráce obou společností má poskytnout zákazníkům lepší přehled a kvalitnější ochranu před pokročilými kybernetickými hrozbami.

Naše partnerství s Chronicle povede k jednodušší, rychlejší a efektivnější nápravě pokročilých a přetrvávajících kybernetických hrozeb,“ uvedl Tony Anscombe, global security evangelist a industry ambassador společnosti Eset.

Jsme rádi, že můžeme jako insight partnera na palubě přivítat právě Eset,“ komentuje partnerství Ansh Patnaik, chief product officer ze společnosti Chronicle. „Věříme, že naše spolupráce dá zákazníkům širší a přesnější přehled o hrozbách v jejich sítích.

Zdroj: Eset

Úvodní foto: aloha @Fotolia.com

Komentáře