Eset uvolnil betaverze bezpečnostních produktů pro domácnosti

Produktů Eset NOD32 Antivirus 9 a Eset Smart Security 9 byly uvolněny k testování. Samotné uvedení na trh je plánováno na září 2015.

Eset uvolnil betaverze bezpečnostních produktů pro domácnostiSpolečnost Eset uvolňuje k testování betaverze bezpečnostních produktů Eset NOD32 Antivirus 9 a Eset Smart Security 9. Jde o produkty určené k ochraně domácích počítačů
s operačním systémem Windows.

Oba produkty mají svou cílovou skupinu uživatelů. Eset NOD32 Antivirus je určen těm, kdo vyžadují zcela minimální systémové nároky a také těm, pro něž je rozhodujícím faktorem cena. Eset Smart Security mají využít ti, kdo vyžadují více vrstev ochrany.

Eset Smart Security dostal v deváté verzi novou funkci k ochraně elektronického bankovnictví a platebních transakcí pod názvem Banking & Payment Protection. Ta detekuje, že uživatel přistupuje na stránku elektronického bankovnictví nebo na online platební bránu a zajišťuje, že transakce proběhne v zabezpečeném prostředí.

Dalšími inovacemi Eset Smart Security 9 jsou Reputation Evaluator a Network Signatures. První z nich umožňuje blokovat přístup na stránky a k souborům na základě jejich reputace. Druhá představuje vylepšení ochrany proti botnetu: umožňuje rychlou identifikaci komunikace, která souvisí s botnety a s pokusy o zneužití bezpečnostních mezer.

Vedle implementace nových technologií mají oba bezpečnostní produkty Eset ve verzi 9 zcela nové uživatelské rozhraní a proces aktualizací, který umožňuje automatické přidávání nových ochranných funkcí a plnou podporu systému Windows 10.

Oficiální uvolněním Eset NOD32 Antivirus 9 a Eset Smart Security 9 je plánováno na konec září 2015. Do té doby budou oba produkty důkladně testovány, do čehož se mohou zapojit i uživatelé. Další informace jsou dostupné na stránkách společnosti Eset.

Zdroj: Eset
Úvodní foto: © freshidea - Fotolia.com

Komentáře