Eset rozšiřuje možnosti nasazení Eset Secure Authentication vydáním vývojářské sady

Nově vydané SDK umožní integraci tohoto řešení pro dvoufaktorovou autentizaci i tam, kde není k dispozici Active Directory.

Eset rozšiřuje možnosti nasazení Eset Secure Authentication vydáním vývojářské sadySpolečnost Eset rozšířila použitelnost autentizačního řešení Eset Secure Authentication vydáním SKD (sady vývojářských nástrojů) pro programovací jazyky .NET, PHP a Java. 

Systémovým architektům a vývojářům tam nabízí možnost integrovat toto zabezpečení přístupu k datům a systémům do prostředí, v němž není k dispozici Active Directory společnosti Microsoft. Sada nabízí také návody pro vývoj i nasazení, včetně příkladů použitelného kódu.

Řešení Eset Secure Authentication může být nasazeno třemi způsoby. Nativně podporuje Outlook Web Access/App pro Microsoft Exchange 2007, 2010 a 2013, Microsoft SharePoint a Microsoft Dynamics CRM, a také a webové aplikace jako je Exchange Control Panel (2010) a Exchange Administration Centre (2013).

Díky přítomnosti rozhraní API je možné řešení Eset Secure Authentication integrovat do existujícího autentizačního systému,využívajícího Active Directory společnosti Microsoft.

Nyní, díky právě vydanému SDK, je možné řešení Eset Secure Authentication implementovat do libovolného vlastního systému, tedy bez potřeby použití Active Directory.

Zdroj: Eset
Úvodní foto: ESET

Komentáře