Eset kupuje Deslock+ a jeho technologie pro šifrování

Eset se stal 100% vlastníkem společnosti a chystá se integrovat její technologie do svých bezpečnostních produktů, ale i samotnou společnost do svých firemních struktur.

Eset kupuje Deslock+ a jeho technologie pro šifrováníSpolečnost Eset oznámila akvizici britského výrobce šifrovacích nástrojů Deslock+. Převzetí přichází po několikaleté spolupráci; Eset nabízí produkty Deslock+ v rámci své Eset Technology Alliance, jejímž je Deslock+ členem od roku 2013.

Deslock+ nabízí šifrovací řešení založené na patentované technologii pro správu šifrovacích klíčů. Řešení má širokou škálu šifrovacích funkcí zahrnujících zabezpečenou správu celého řešení pomocí browseru, mobilní verzi pro iOS nebo přenosného klienta Deslock+ Go, který umožňuje přístup k datům na pracovních stanicích i bez nainstalovaného produktu Deslock+.

Podle průzkumu, který Eset provedl mezi firmami, mají dvě ze tří firem za to, že šifrování má být součástí celkového řešení pro ochranu počítačů a mobilních přístrojů. Se společností Deslock+ jsme úspěšně spolupracovali v rámci Eset Technology Alliance. Jsme rádi, že můžeme naše partnerství posunout dál,“ uvedl Ignacio Sbampato, ředitel společnosti Eset pro prodej a marketing.

Eset plánuje plně integrovat šifrování do bezpečnostních produktů Eset pro firmy i domácnosti a plánuje šifrovací technologii Deslock+ dál vyvíjet. Eset koupil 100 % akcií Deslock+ a vedle integrace jejích technologií do svých produktů plánuje integrovat samotnou společnost Deslock+ do svých firemních struktur.

Zdroj: Eset

Úvodní foto: Eset, Deslock+

Komentáře