Eset File Security poběží na Microsoft Azure

Podnikové řešení bude od půlky července k dispozici jako rozšíření pro virtuální stroje na platformě Microsoft Azure.

Eset File Security poběží na Microsoft AzureSpolečnost Eset oznámila, že nejnovější generace firemního řešení Eset File Security bude k dispozici i jako rozšíření pro virtuální zařízení na cloudové platformě Microsoft Azure. Firemní zákazníci mohou toto bezpečnostní řešení používat na Microsoft Azure od neděle 12. 7. 2015.

Eset File Security bude na Microsoft Azure k dispozici nejdříve pro region západní Evropy, během dalších dní i v ostatních regionech.

Azure je cloudová platforma společnosti Microsoft s rostoucím rozsahem integrovaných služeb - analytických, výpočetních, databázových, mobilních, úložného a webových, které umožňují rychlejší a efektivnější práci a šetření zdrojů.

Eset File Security poskytuje detailní bezpečnostní logy, informace o stavu zabezpečení a systém notifikací. Nativní podpora clusterů má dovoluje IT administrátorům automaticky replikovat nastavení v daném prostředí. Eset File Security je kromě toho možné plně spravovat přes webovou konzoli s použitím nástroje Eset Remote Administrator 6.

Více o Eset File Security se dozvíte na stránkách Esetu. Více o platformě Azure najdete na stránkách Microsoftu.

Zdroj: Eset
Úvodní foto: © Kobes - Fotolia.com

Komentáře