EQT dokončilo akvizici SUSE, open source společnost rozšiřuje vedení

SUSE po přechodu pod křídla investiční skupiny EQT ohlásilo nové funkce v top managementu. Finanční ředitelkou se stala Enrica Angelone, provozním ředitelem je Sander Huyts a viceprezidentem pro vývoj, produkt a inovace byl jmenován Thomas Di Giacomo.

EQT dokončilo akvizici SUSE, open source společnost rozšiřuje vedeníSpolečnost SUSE oznámila, že investiční skupina EQT dokončila akvizici SUSE a odkoupila společnost od firmy Micro Focus. Jedná se o dokončení transakce, která byla oznámena v polovině léta loňského roku.

SUSE uvádí, že v novém nezávislém postavení rozšiřuje svoje vedení a zřizuje nové funkce v nejvyšším managementu. Nově zřízeného postu finanční ředitelky se ujímá Enrica Angelone, novým provozním ředitelem je Sander Huyts.

Dosavadní technický ředitel Thomas Di Giacomo se nově stává viceprezidentem pro vývoj, produkty a inovace. Společnost dodává, že všichni tři jmenovaní spadají přímo pod generálního ředitele SUSE Nilse Brauckmanna.

Současné trendy v oblasti IT jasně naznačují, že open source je v podnikání důležitější než kdy předtím,“ říká Brauckmann. „Věříme, že náš nový status skutečně nezávislé společnosti zaměřené na vývoj open source řešení je důležitější než kdykoli dříve.“

Společnost naznačuje, že podpora EQT a nezávislý status SUSE umožní pokračovat expanzi společnosti, neboť pokročilé inovace podporují růst hlavní činnosti SUSE i nových technologií, a to jak přirozeně, tak prostřednictvím akvizic.

Zdroj: SUSE

Úvodní foto: kentoh @fotolia.com

Komentáře