Epson otevřel svůj první pražský showroom v Greenline Kačerov

Nový showroom je umístěný v prostorách Greenline Kačerov na Praze 4. Zákazníci si zde mohou prohlédnout vybrané modely tiskáren či vyzkoušet projektory určené pro domácí kino i business.

Epson otevřel svůj první pražský showroom v Greenline KačerovSpolečnost Epson otevřela v kancelářském prostoru Greenline Kačerov na Praze 4 svůj první showroom. Zde si zákazníci mohou prohlédnout nejnovější tiskovou techniku značky pro firmy i domácnosti.

Epson uvádí, že aktuálně jsou v showroomu k vidění vybrané modely z řad tiskáren WorkForce, SureColor, Surelab a rovněž si zde návštěvníci mohou vyzkoušet projektory určené pro domácí kino i business.

Náš nový showroom představuje to nejlepší ze světa tiskových řešení i projekční techniky,“ uvádí Marcel Divín, Branch Office Manager společnosti Epson CZ & SK.

V showroomu je vyhrazená část věnovaná domácím kinům, která je navržená tak, aby navodila prostředí obývacího pokoje. Zákazníci si tak podle Divína mohou prohlédnout a vyzkoušet všechny funkce projektoru v reálném prostředí.

Jsou zde vystaveny i nejnovější produkty z celého našeho portfolia. Zákazníci si je mohou nejen vyzkoušet, ale zároveň se poradit s opravdovými odborníky ohledně vhodného řešení, které aktuálně pro svůj byznys hledají, a to vše na jednom místě,“ uzavírá Divín.

Společnost dodává, že návštěva showroomu je možná pouze po telefonické domluvě na čísle +420 228 886 709.

Zdroj: Epson

Úvodní foto: Epson

Komentáře