Epson na veletrhu Reklama Polygraf vystavoval s partnery

V pražských Letňanech se ve dnech 29.–31. května 2018 konal již 25. ročník veletrhu Reklama Polygraf, na kterém se představilo velké množství firem z oboru tisku i reklamy.

Epson na veletrhu Reklama Polygraf vystavoval s partnerySpolečnost Epson se na veletrhu tentokrát rozhodla své produkty prezentovat na stáncích svých partnerů, což jí umožnilo prezentovat širší množství produktů z našeho portfolia. Na stáncích společností Nanotec, AWC Morava, Tepede, Quentin a M&P návštěvníci mohli získat informace o trendech a novinkách ve využití tiskových zařízení a jejich příslušenství.

K vidění byla zařízení od sublimačních tiskáren SureColor SC-F9300 a SC‑F6200 (hdK), signage tiskáren SureColor SC-S40610, průmyslových barevných tiskáren štítků ColorWorks C7500G, DTG tiskáren SureColor SC-F2100 a F2000 až po fototiskárny a nátiskové zařízení SureColor SC-P7000 STD a SC-P5000.

Ty podle slov Epson zaujaly návštěvníky nejvíce přesností tisku a barvami. „Letos jsme prvně ukázali i SC-T5200, která se hodí pro tisk široké škály vysoce kvalitní grafiky a obrazových materiálů CAD a GIS v designérských a architektonických studiích, kopírovacích střediscích, stavebních a strojírenských společnostech, v maloobchodu i v oblasti vzdělávání,“ uvedl výrobce v oznámení.

Největší zájem byl tradičně o Signage stroje a přímý potisk textilu,“ dodal Slávek Gross, LFP Manager společnosti Epson CZ & SK.

Epson SureColor S60610

Epson SureColor S80610

 

Ovládací panel velkoformátové tiskárny Epson

Zdroj: Epson
Úvodní foto: Epson

Komentáře