Epson inovoval partnerský portál

Společnost Epson v mailingu informovala své partnery o přepracování svého on-line portálu.

Epson inovoval partnerský portálNový partnerský portál společnosti Epson doznal změn ve vzhledu i funkcionalitách. Obsahuje čtyři základní sekce.

První sekce „Partnerská oblast“ obsahuje nejnovější informace o značce, včetně plánovaných výstavách, promo akcích a dalších. Důležitou součástí jsou také marketingové a prodejní materiály.

Druhá část „Výrobky“ poskytuje přehled aktuální nabídky produktů včetně možnosti jejich filtrování. K dispozici jsou technické údaje a knihovny médií.

Sekce „Obrat“ zobrazuje pouze smluvním partnerům informace o dosažených prodejních cílech (tržbách), uskutečněných nákupech u autorizovaných distributorů a o bonusech.

V oddílu „Můj účet“ můžete přidávat nebo odebírat zaměstnance, měnit profilové informace a provádět další změny. Naleznete zde také ceníky ve formátech Excel i PDF.

Čas jsou peníze. Z tohoto důvodu jsme portál přepracovali, aby poskytoval ještě rychlejší přístup k online marketingovým materiálům a podrobné informace o našich oceňovaných výrobcích,“ uvedl Epson v newsletteru partnerům.

Více informací naleznete v návodu k portálu nebo přímo na partnerském portálu Epson.

Zdroj: Epson

Úvodní foto: Epson

Komentáře