Epson a Igepa rozezněly Surf Arenu v rytmech samby

V minulém týdnu se v Surf Areně v pražských Letňanech uskutečnilo partnerské setkání, které pro své zákazníky připravily společnosti Epson a Igepa na počest svého nově uzavřeného partnerství. Během večera proběhla samostatná prezentace tiskáren Epson a zájemci tak mohli naživo vidět ukázky tisku na profesionálních velkoformátových tiskárnách.Kateřina Vymazalová, marketingová managerka, Epson, vítá účastníky setkáníKonkrétně byly zákazníkům k dispozici tiskárny SureColor-S40610, SureColor-S60610 nebo SureColor-S80610, které byly navrženy tak, aby uživatelům přinášely nové možnosti kreativní tvorby, ať už pro potřeby tisku, signmakingu, grafiky nebo dekorací.

Akce se konala v duchu karnevalu v Riu a pro partnery byl připraven pestrý program, během něhož si mohli vychutnat speciální koktejly, užít si pravou brazilskou sambu nebo se ponořit do vln na surf stimulátoru.

„Jsme velice potěšeni, že se nám podařilo toto partnerství uzavřít a mohli jsme jej zpečetit takto příjemnou akcí společně se zákazníky. S technologiemi Epson pracuje řada profesionálů i amatérů, a proto jsme rádi, že jsme mohli zákazníkům přímo na místě předvést tiskárny SureColor-S40610, SureColor-S60610 nebo SureColor-S80610 a ukázat jim tak možnosti, které jim naše technologie v oblasti velkoformátového tisku nabízí,“ uvedl Slávek Gross, LFP Manager společnosti Epson CZ & SK.

Richard Švab, vedoucí divize Graphic Comm společnosti Igepa velkoobchod papírem, k tomu dodal: „Není jednoduché stát se partnerem společnosti Epson. Jsme hrdí, že se to v Česku povedlo stejně jako Igepě na mezinárodní úrovni.“

Epson SureColor S60610

Epson SureColor S80610

 

Ovládací panel velkoformátové tiskárny Epson

Zdroj: Epson

 Komentáře