Entec získal k dispozici demo box Huawei Agile Campus

Společnost Entec Solutions, distributor portfolia Huawei pro podnikové zákazníky, nově nabízí svým obchodním partnerům k demonstračním účelům "mobilní" podobu síťového řešení Huawei Agile Campus Network.

Entec získal k dispozici demo box Huawei Agile Campus"Demo v krabici", i tak by se dalo nazvat síťové řešení Huawei Agile Campus, které má Entec Solutions k dispozici pro testování partnery a jejich zákazníky.

Technologie Agile Network využívá nové trendy a výsledky výzkumu v oblasti softwarově definovaných sítí (SDN).

Síťové řešení Huawei Agile Campus nabízí následující funkcionality: mobilitu, sjednocenou bezpečnost, monitoring kvality síťových služeb, pevnou i bezdrátovou konvergenci a plně programovatelnou a plynulou implementaci či transformaci nových síťových služeb.

Toto řešení také poskytuje architekturu, v rámci které se mohou sítě co nejvíce přizpůsobit službám, což umožňuje sítím lépe reagovat na požadavky.

Demonstrační sada umožňuje předvést přímo na místě u zákazníka funkční pevné i bezdrátové připojení, Free Mobility a Packet Conservation Algorithm for Internet (iPCA). Sada obsahuje tři switche, dva access pointy, dvě vzdálené rádiové jednotky (RRU), pracovní stanici, tablet a kameru.

„Huawei Agile Campus Demo Box usnadní našim obchodním partnerům předvedení všech výhod a vlastností Agile Network přímo u zákazníka. A to doslova ve dvou malých kufrech,“ uvedl Marek Kolín, technický ředitel Entec Solutions.

Zdroj: Entec Solutions

Úvodní foto: Entec Solutions

Komentáře