Entec Solutions rozšiřuje svou nabídku o řešení SealPath pro ochranu dokumentů

Distributor s přidanou hodnotou oznámil podpis kontraktu se společností SealPath. Dohoda platí pro český i slovenský trh a zákazníci distributora díky ní mohou začít nakupovat a integrovat řešení pro správu a zabezpečení dokumentů.

Entec Solutions rozšiřuje svou nabídku o řešení SealPath pro ochranu dokumentůDistributor s přidanou hodnotou Entec Solutions oznámil, že podepsal smlouvu se společností SealPath, na základě které začne nabízet její komplexní pro administraci práv k dokumentům na českém i slovenském trhu

„Rozšíření produktového portfolia naší společnosti o řešení Sealpath nám umožňuje doplnit velmi specifickou bezpečnostní potřebu, která rozšiřuje funkčnost DLP systémů a zabezpečení informací všem typů firem,“ uvedl David Takač, výkonný obchodní ředitel společnosti Entec.

Entec uvádí, že řešení SealPath pomáhá firmám chránit dokumenty, zachovávat jejich důvěrnost a dodržovat zásady nařízení GDPR. SealPath své řešení nabízí formou služby (SaaS) i v podobě on-premise licencí a chrání dokumenty bez ohledu na to, kde se nacházejí.

Zdroj: Entec Solutions

Úvodní foto: Entec Solutions, SealPath

Komentáře